preloader

Çalışma Alanlarımız

Ozalit

Profesyonel Makina Parkurumuz ile istediğiniz boyutlarda renkli veya siyah beyaz ozalit alabilmekteyiz. Profesyonel Ekibimiz Ozalit alımlarınızda ve ölçülerde sizlere destek olmakla birlikte devamında kesme ve katlamada yaparak sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Matbuu Evraklar

Fatura , İrsaliye , Form , Antetli , Boş Senet.. Her türlü resmi veya kurumsal baskılarda yardımcı olabiliyoruz..

Fotokopi

Profesyonel Makina Parkurumuz ile Maksimum Kalite ve Hız ile fotokopi çekerek sizlere teslim etmekteyiz.

Büyük Tarama

A0 Tarama ( Ozalit Tarama ) , Yüksek Çözünürlük ve Hızda Büyük Boy Taramalarınızı Net ve Okunaklı Bir Şekilde Dijitale Çevirebiliyoruz.

Kurumsal Kimlik

Logo , Kartvizit , Katalog , Web Site , Antetli , Cepli Dosya gibi ürünlerinizin Tasarım ve Baskısını yaparak Tüm Kurumsal Kimliğinizi Profesyonel Ekip ve Makinalarımızla oluşturmaktayız.

Promosyon

Hediyelik , Müşterilerimize Sunmak amaçlı firma tanıtım, Kupa , Çakmak , Bardak Altlığı , Kalem , Kalemlik , Kartvizitlik , Bloknot , T-Shirt Baskı , Hesap Makinesi vb.. Promosyon Ürünler ile sizlere güzel sonuçlar vermekteyiz

844

Mutlu Müşteri

1240

Tamamlanan Proje

15419

Günlük Çalışma

67

Ödül

Bizimle Çalışmaya Var Mısınız?

Hizmet verdiğimiz çalışma alanların herhangi biriyle ilgileniyor, projelerimizi ya da proje süreçlerimizi yakından görmek istiyorsanız ve detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.